Szpital (878)

Szpital

sezon 9 odc. 878

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do doktora Michała Morawskiego trafia 22-latka, która miała wypadek rowerowy podczas zajęć z trudną młodzieżą. Ojciec nie pozwala jej porzucić studiów prawniczych. Sam wybrał ten kierunek dla córki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktora Michała Morawskiego trafia 22-latka, która miała wypadek rowerowy podczas zajęć z trudną młodzieżą. Ojciec nie pozwala jej porzucić studiów prawniczych. Sam wybrał ten kierunek dla córki. Na oddziale pacjentka poznaje zbuntowanego nastolatka i pomaga mu. Zdaje sobie sprawę, że musi sprzeciwić się ojcu. Tymczasem mężczyzna postanawia przekupić chłopaka. Doktor Anna Nowicka pomaga chorej na nowotwór piersi 38-latce. Powinna ona jak najszybciej poddać się operacjom, które zapobiegną przerzutom. Boi się jednak o syna - wychowuje go samotnie. Postanawia poprosić o pomoc ojca chłopaka. Dotąd nie miała z nim kontaktu. 40-latek nie zamierza opiekować się potomkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także