x
Szpital (874)

Szpital

sezon 12 odc. 874

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do dr. Jarosza trafia 38-latek, który ma problemy z sercem. Żona wciąż go zdradza. Wraca do bliskich dopiero, gdy kochankowie ją porzucają. Tym razem próbuje przekonać pacjenta, że się zmieniła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktora Wojciecha Jarosza trafia 38-latek, który ma problemy z sercem. Żona wciąż go zdradza. Wraca do bliskich dopiero, gdy kochankowie ją porzucają. Tym razem próbuje przekonać pacjenta, że się zmieniła. Niestety, rodzinne życie szybko nudzi kobietę. Gdy odbiera telefon od jednego z kochanków, ma nadzieję, że znów będą razem. Córka wydaje się przewidywać ponownie rozstanie. Doktor Anna Nowicka leczy parę, która miała wypadek samochodowy. Pacjenci niedługo biorą ślub, jednak nie potrafią do porozumienia w wielu kwestiach. Inaczej widzą wspólną przyszłość. Kobietę denerwuje, że narzeczony już wszystko zaplanował i brakuje mu spontaniczności. Gdy w szpitalu zjawia się jej kolega, 24-latka postanawia porzucić dla niego narzeczonego. Wkrótce dowiaduje się, że jest ciężko chora.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także