x
Szpital (849)

Szpital

sezon 12 odc. 849

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Wójtowicz przyjmuje na oddział pseudokibiców, którzy brali udział w bójce. Siostra jednego z nich jest partnerką drugiego. Koledzy pacjenta postanawiają ogolić głowę zdrajczyni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje na oddział pseudokibiców, którzy brali udział w bójce. Siostra jednego z nich jest partnerką drugiego. Kiedy koledzy pacjenta odkrywają prawdę o tej zdradzie, postanawiają ogolić kobietę na łyso. 23-latka próbuje się sprzeciwiać. Wtedy dochodzi do próby gwałtu. W szpitalu, pod opieką doktora Wojciecha Jarosza, przebywa 6-latka, którą wychowuje babcia. Mama zostawiła dziecko, gdy było bardzo małe. Podjęła trudną decyzję, ponieważ jej apodyktyczna rodzicielka krytykowała wszystko, co robiła. Teraz kobieta chce odzyskać córeczkę. Jednak gdy wyznaje, kim jest, pogarsza stan małej pacjentki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także