Szpital (845)

Szpital

sezon 12 odc. 845

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:W szpitalu przebywa 16-latka kopnięta przez konia. Podoba jej się instruktor jeździectwa, z którym sypia od jakiegoś czasu. Na oddziale okazuje się, że pacjentka jest z nim w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 16 sierpnia
za 8 dni
5:00 Metro TV (z napisami)
środa, 17 sierpnia
za 9 dni
2:00 Metro TV (z napisami)

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

W szpitalu przebywa 16-latka kopnięta przez konia. Podoba jej się instruktor jeździectwa, z którym sypia od jakiegoś czasu. Mężczyzna nie traktuje kochanki poważnie. Na oddziale okazuje się, że pacjentka jest z nim w ciąży. Instruktor nie zamierza wychowywać dziecka. Kończy ich związek. Doktor Robert Szewczyk leczy 23-latka, który choruje na mukowiscydozę i ukrywa to przed partnerką. Niestety, wkrótce jego stan się pogarsza, ponieważ nie utrzymuje właściwej diety oraz nie oczyszcza płuc. Pacjent prosi brata, żeby zachował sekret, ale on - z troski - wyznaje kobiecie prawdę. Ona zaczyna się zastanawiać, czy da radę być z chorą osobą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także