x
Szpital (997)

Szpital

sezon 14 odc. 997

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pewna dziewczyna nie pogodziła się z tym, że ukochany rzucił ją dla innej. By go odzyskać, pozoruje próbę samobójczą. Robert pomaga 18-latce, która miała wypadek, gdy szła na spotkanie z matką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 15 czerwca
za 12 dni
4:00 TVN (z napisami)

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Pewna dziewczyna nie pogodziła się z tym, że ukochany rzucił ją dla innej. Chcąc go odzyskać, pozoruje próbę samobójczą. Chłopak przybywa do szpitala, ale ma już nową partnerkę i nie zamierza ponownie wiązać się z podopieczną doktor Anny Nowickiej. Zdesperowana pacjentka po raz kolejny udaje, że chce odebrać sobie życie. Gdy kłamstwo wychodzi na jaw, rywalka postanawia przekonać ją, by udała byłemu wybrankowi spokój. Doktor Robert Szewczyk pomaga 18-latce, która wpadła pod samochód, gdy szła na spotkanie z biologiczną matką. Jest przekonana, że kobieta chce utrzymywać z nią kontakt, jej zależy jednak wyłącznie na pieniądzach i imprezach. Adopcyjni rodzice starają sie uświadomić nastolatce prawdę, lecz ona nie słucha.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także