Szpital
sezon 9 odc. 834
| Występują: | Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz |
|---|---|
| W skrócie: | Dr Dominika Gajda zajmuje się rodzącą 19-latką. Okazuje się, że zamierza porzucić niemowlę w szpitalu. Pomaga jej przypadkowo spotkana kobieta, która bezskutecznie stara się o dziecko. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.
W tym odcinku
Doktor Dominika Gajda zajmuje się rodzącą 19-latką. Okazuje się, że zamierza porzucić niemowlę w szpitalu. Pomaga jej przypadkowo spotkana kobieta, która od lat bezskutecznie stara się z mężem o dziecko. Przyjaciółka pacjentki próbuje przekonać ją, żeby oddała córeczkę do adopcji. Doktor Michał Morawski przyjmuje nastolatków, którzy pobili się w szkole. Ojciec jednego z nich okradł drugiego mężczyznę, kiedy u niego pracował. Matka pacjenta nie wierzy w winę męża. Przekonuje się, jaka jest prawda dopiero, gdy widzi nagranie z biura. Jej liczy, że teraz porzuci partnera.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Maciej Słota
jako dr Piotr Wójtowicz -
Radosław Osmalak
jako dr Eryk Wajman -
Krzysztof Wnuk
jako dr Michał Morawski -
Tomasz Augustynowicz
jako dr Robert Szewczyk -
Sylwia Oksiuta
jako dr Anna Nowicka -
Kaja Sosnowska
jako dr Dominika Gajda -
Elżbieta Wójcik
jako pielęgniarka Elżbieta Sutowska
Zobacz także
- Szpital (346) - serial paradokumentalny - dziś, 22 grudnia 14:45 i 1 późniejsza emisja
- Szpital (347) - serial paradokumentalny - dziś, 22 grudnia 15:45 i 2 późniejsze emisje
- Szpital (356) - serial paradokumentalny - noc pon./wt., 22 na 23 grudnia 2:45 i 4 późniejsze emisje
- Szpital (357) - serial paradokumentalny - noc pon./wt., 22 na 23 grudnia 3:45 i 4 późniejsze emisje
- Szpital (893) - serial paradokumentalny - noc pon./wt., 22 na 23 grudnia 5:00
- Szpital (349) - serial paradokumentalny - wtorek, 23 grudnia 8:15 i 3 późniejsze emisje
- Szpital (353) - serial paradokumentalny - wtorek, 23 grudnia 9:15 i 3 późniejsze emisje
- Szpital (348) - serial paradokumentalny - wtorek, 23 grudnia 15:45 i 2 późniejsze emisje
- Szpital (358) - serial paradokumentalny - noc wt./śr., 23 na 24 grudnia 1:15 i 3 późniejsze emisje
- Szpital (359) - serial paradokumentalny - noc wt./śr., 23 na 24 grudnia 2:15 i 2 późniejsze emisje
