Szpital (814)

Szpital

sezon 12 odc. 814

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Dr Wójtowicz zajmuje się kobietą, która próbowała zabić siebie i dziecko. Pod opiekę Roberta Szewczyka trafia mężczyzna, który uszkodził sobie nogę na siłowni. Małżeństwo pacjenta przechodzi kryzys.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Dr Piotr Wójtowicz zajmuje się kobietą i jej czteroletnim synem. Oboje są w ciężkim stanie. Będąca w depresji pacjentka próbowała zabić siebie i swoje dziecko. Jej ojciec po tym, jak zaszła w ciążę, wyrzucił ją z domu, a jej matce zakazał kontaktu z córką. Pod opiekę doktora Roberta Szewczyka trafia mężczyzna, który poważnie uszkodził sobie nogę, ćwicząc w siłowni. Małżeństwo pacjenta przechodzi kryzys. Jego żona czuje się niekochana, do tego uważa, że rozpoczęła się u niej menopauza. Tymczasem lekarze podejrzewają, że 49-letnia kobieta jest w ciąży...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także