Szpital (806)

Szpital

sezon 11 odc. 806

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Robert Szewczyk pomaga 7-letniemu chłopcu, który odwiedzał ogród zoologiczny i został pogryziony przez zwierzęta. Znajdował się pod opieką siostry. Rodzeństwo spędza razem czas od niedawna...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Robert Szewczyk pomaga 7-letniemu chłopcu, który odwiedzał ogród zoologiczny i został pogryziony przez zwierzęta. Znajdował się pod opieką siostry. Rodzeństwo spędza razem czas od niedawna, spotykają się w tajemnicy przed ojcem. Mężczyzna zerwał kontakt z córką, kiedy ona zamieszkała z jego kolegą. Do ordynatora trafia 69-letni pacjent, u którego lekarze podejrzewają zawał. Bardzo się zestresował, ponieważ musiał porozmawiać z partnerką na temat rozwodu. Przez lata był nieszczęśliwy, lecz kilka miesięcy wcześniej zakochał się z wzajemnością. Jego żona nie zgadza się na rozstanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także