x
Szpital (794)

Szpital

sezon 11 odc. 794

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Michał Morawski pomaga egzaminatorowi pobitemu przez kursanta, który po raz kolejny nie zdał testu na prawo jazdy. Z kolei Piotr Wójtowicz przyjmuje na oddział 8-letniego chłopca z celiakią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski pomaga mężczyźnie, który został pobity przez osiemnastolatka. Chłopak po raz kolejny nie zdał testu na prawo jazdy. Wściekły zaatakował swojego egzaminatora. Liczy, że rodzice uchronią go przed kłopotami. Ojciec chce pomóc synowi, ale zdaniem matki zasłużył na karę. Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje na oddział 8-letniego chłopca z celiakią. Dziecko przywiózł nieodpowiedzialny ojciec. Po rozwodzie rodziców mały pacjent mieszka z matką i jej partnerką. Mężczyzna nie akceptuje związku byłej żony i próbuje zabrać syna do siebie. Matka ośmiolatka jest na niego wściekła.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także