x
Szpital (793)

Szpital

sezon 11 odc. 793

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do dr Nowickiej trafia mężczyzna, który poddał się wazektomii. Ma już troje dzieci, a każde z inną kobietą. Obecna dziewczyna o tym nie wie, więc jest zaskoczona, kiedy poznaje swoje poprzedniczki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do doktor Anny Nowickiej trafia mężczyzna, który poddał się wazektomii. Ma już troje dzieci, a każde z inną kobietą. Obecna dziewczyna o tym nie wie, więc jest zaskoczona, kiedy poznaje swoje poprzedniczki. Wszystkie obawiają się, że ojciec ich pociech zapadł na śmiertelną chorobę. Doktor Robert Szewczyk leczy chłopaka, który odkrył prawdę o rodzicu swojej partnerki. Mężczyzna jest przestępcą. Kiedy pacjent mówi o wszystkim ukochanej, ona zdaje sobie sprawę, że jej matka o wszystkim wiedziała. Gangster sprowadza do szpitala swoich ludzi, by pobili chłopaka córki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także