×
Szpital (788)

Szpital

sezon 11 odc. 788

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Nowicka przyjmuje poparzonego 8-latka. Bardzo brakuje mu taty, który odszedł do kochanki. Pacjentką Roberta Szewczyka jest 19-letnia dziewczyna. W szkole nastolatkę nęka złośliwa koleżanka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Anna Nowicka przyjmuje 8-letniego chłopca, poparzonego w wybuchu fajerwerków. Bardzo brakuje mu taty, który odszedł do młodszej kochanki i zostawił go z matką. Pacjentką doktora Roberta Szewczyka jest 19-letnia dziewczyna. W szkole nastolatkę nęka złośliwa koleżanka. Aby jej zaimponować, maturzystka wynajęła przystojnego studenta - miał udawać jej partnera na studniówce. Para miała wypadek samochodowy, w wyniku którego trafiła do szpitala. Teraz prawda może wyjść na jaw.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także