×
Szpital (786)

Szpital

sezon 11 odc. 786

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Wójtowicz przyjmuje dwoje współpracowników, którzy wsiedli do auta po imprezie firmowej i uderzyli w słup. Mąż pacjentki pragnie się ustatkować. Namawia partnerkę na dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje dwoje współpracowników, którzy wsiedli do samochodu po imprezie firmowej i uderzyli w słup. Mąż pacjentki pragnie się ustatkować. Namawia partnerkę na dziecko. Wówczas koleżanka z pracy mężczyzny wyznaje mu miłość. Pod opieką doktor Dominiki Gajdy znajduje się 21-letnia dziewczyna, którą starszy brat zrzucił ze schodów. Zmusza on siostrę do prostytucji, bije ją i szantażuje. Zamierza siłą zabrać pacjentkę do klubu, w którym ta pracuje. W wyniku szarpaniny u dziewczyny występuje odma opłucnowa, zagrażająca jej życiu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także