x
Szpital (781)

Szpital

sezon 11 odc. 781

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na oddziale przebywają dzieci będące pod wpływem środków odurzających. Uczennica znalazła u siostry cukierki z narkotykami i poczęstowała nimi kolegów. Na SOR trafia też matka jednego z pacjentów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddziale znajdują się dzieci będące pod wpływem środków odurzających. Uczennica znalazła u swojej siostry cukierki z narkotykami i poczęstowała nimi kolegów. 20-letnia dziewczyna i diler, który sprzedał jej zakazane substancje, za wszelką cenę próbują odsunąć od siebie podejrzenia. Na oddział trafia też mama jednego z pacjentów, który nagle zniknął po zjedzeniu słodyczy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także