x
Szpital (777)

Szpital

sezon 11 odc. 777

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Szesnastolatka zaczyna rodzić w karetce. Chwilę wcześniej uderzyła głową o chodnik, co mogło spowodować powstanie krwiaka. Pacjentka nie powiedziała wychowującym ją dziadkom o tym, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

16-letnia dziewczyna zaczyna rodzić w karetce. Chwilę wcześniej uderzyła głową o chodnik, co mogło spowodować powstanie krwiaka. Nastolatka do tej pory nie powiedziała wychowującym ją dziadkom o tym, że jest w ciąży. Planowała urodzić dziecko i oddać je do adopcji. Pacjentka dr Gajdy nagle traci przytomność... W tym czasie dr Wójtowicz zajmuje się 48-letnią kobietą, która topiła się w rzece. Jeden z dwóch ratujących ją nastolatków wkrótce sam zostaje pacjentem. Do szpitala przybywają rodzice chłopców. Okazuje się, że trzy dni wcześniej uciekli oni z domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także