Szpital (775)

Szpital

sezon 11 odc. 775

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Anna Nowicka przyjmuje na oddział 75-latka z alzheimerem. Staruszek uciekł z domu, by pogodzić z bratem. W tym czasie Robert Szewczyk zajmuje się 25-latkiem, który zatruł się egzotycznym owocem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Dr Anna Nowicka przyjmuje na oddział 75-latka z alzheimerem. Staruszek uciekł z domu, by pogodzić z bratem. Teraz przypomina sobie, że mieszka z synem, który znęca się nad nim i swoją żoną. Z kolei Robert Szewczyk zajmuje się 25-latkiem, który zatruł się egzotycznym owocem. Mężczyzna wyjechał w dwumiesięczną podróż do Azji za pieniądze pożyczone od dwóch kochanek. Matka dowiedziała się o jego romansach. By dać mu nauczkę, sprowadziła obie dziewczyny do szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także