x
Szpital (772)

Szpital

sezon 11 odc. 772

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Gajda przyjmuje starszą kobietę. Córka pacjentki mieszka w Anglii. Wnuk chorej odkrywa, że ojciec ma kochankę. Robert zajmuje się 21-latką, która złamała nadgarstek podczas wyprzedaży w sklepie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda przyjmuje na oddział starszą kobietę z niewydolnymi nerkami. Córka pacjentki mieszka w Anglii, ale mąż namawia ją do powrotu. To dla niego okazja, by pobyć z kochanką. Wnuk chorej poznaje prawdę. Robert Szewczyk zajmuje się 21-latką, która złamała nadgarstek podczas wyprzedaży w sklepie, gdy wdała się w bójkę. Narzeczony nie akceptuje jej koleżanek i hobby - promowania się w internecie. Wkrótce dowiaduje się, że ukochana wydała na zakupy wszystkie oszczędności przeznaczone na ślub. Z powodu duszności sam trafia do szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także