×
Szpital (769)

Szpital

sezon 11 odc. 769

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na oddział trafia starsza kobieta w ciężkim stanie. Została potrącona przez samochód. Sprawca wypadku zjawia się w szpitalu. Zamierza przyznać się do winy, ale jego żona i syn mu to odradzają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział trafia starsza kobieta w ciężkim stanie. Została potrącona przez samochód. Sprawca wypadku zjawia się w szpitalu, dręczony wyrzutami sumienia. Zamierza przyznać się do winy, ale jego żona i syn mu to odradzają. Mężczyzna również trafia pod opiekę lekarzy, ponieważ sam ucierpiał w wyniku zdarzenia. Doktor Michał Morawski domyśla się prawdy. Dzwoni na policję. Wojciech Jarosz przyjmuje kobietę ze złamaną kostką. Rozwiodła się z mężem, a teraz sama wychowuje nastoletniego syna. Nie dorosła jednak do roli matki. Ojciec chce zabrać chłopaka do siebie, ale on nie zamierza z nim mieszkać. Ma do rodzica żal o to, że porzucił rodzinę. Tymczasem pacjentka się upija. Bawi się z kolegami syna w szpitalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także