×
Szpital (768)

Szpital

sezon 11 odc. 768

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:17-letni chłopak został pogryziony przez psy. Zajmuje się nim doktor Robert Szewczyk. Nastolatek włamał się do domu ojca, którego niedawno odnalazł. Mężczyzna boi się, że żona pozna prawdę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

17-letni chłopak został dotkliwie pogryziony przez psy. Zajmuje się nim doktor Robert Szewczyk. Nastolatek włamał się do domu ojca, którego niedawno odnalazł. Mężczyzna nigdy nie chciał poznać syna, a teraz nie zamierza utrzymywać z nim kontaktu. Boi się, że żona pozna prawdę, dlatego próbuje pozbyć się kobiety ze szpitala. Wówczas jego partnerka zaczyna nabierać podejrzeń. Niedługo potem wszystkiego się dowiaduje. Na odział trafia 8-letni chłopczyk, który spadł z pomnika w parku. Opiekująca się nim dziewczyna, partnerka ojca dziecka, flirtowała w tym czasie z nieznajomym. Rodzic pacjenta oświadcza się ukochanej na oddziale, ale ona ma wątpliwości. Później mężczyzna widzi, jak całuje nieznajomego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także