×
Szpital (757)

Szpital

sezon 11 odc. 757

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Mężczyzna poranił się podczas napadu na stację benzynową. Trafia pod opiekę doktora Wójtowicza. Podjął próbę kradzieży, chcąc zdobyć pieniądze na wyjazd z dziewczyną, w której jest zakochany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Młody mężczyzna poranił się dotkliwie podczas napadu na stację benzynową. Trafia pod opiekę doktora Piotra Wójtowicza. Podjął próbę kradzieży, chcąc zdobyć pieniądze na zagraniczny wyjazd z dziewczyną, w której jest zakochany. Jej matka namawia pacjenta, by zrealizował plan i zabrał ze szpitala drogi sprzęt medyczny. Na oddziale przebywają wychowankowie domu dziecka. Malcy pobili się, gdy jeden z nich stanął w obronie swojej młodszej siostry. Nikt nie wie, że nad chłopcami znęca się opiekunka. Zmusza starsze dzieci do bicia młodszych kolegów. Przerażone rodzeństwo ucieka ze szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także