Szpital (750)

Szpital

sezon 11 odc. 750

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Ordynator szpitala przyjmuje piętnastoletniego chłopaka, który miał wypadek na rowerze. Pacjent niedawno dowiedział się, że jest adoptowany, a dziś poznał swoją biologiczną matkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Ordynator szpitala przyjmuje 15-letniego chłopaka, który miał wypadek na rowerze. Pacjent niedawno dowiedział się, że jest adoptowany, a dziś poznał swoją biologiczną matkę. Nastolatek bardzo ją lubi, ponieważ traktuje go jak kolegę i częstuje piwem. Adopcyjni rodzice piętnastolatka widzą, że kobieta ma na chłopaka zły wpływ. Chcą jej zapłacić, żeby zniknęła z ich życia. Doktor Wojciech Jarosz leczy mężczyznę, który ma chore serce. Czeka go poważna operacja. Tymczasem żona pacjenta zdradza go z kolegą z pracy. Chce porzucić męża, nic mu o tym nie mówiąc. Córka pary nakrywa matkę z kochankiem. Ona i brat postanawiają przekonać kobietę, by zmieniła zdanie. Wkrótce o wszystkim dowiaduje się ojciec rodziny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także