Szpital (746)

Szpital

sezon 11 odc. 746

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Gajda zajmuje się kobietą, która flirtowała z mężem przyjaciółki podczas imprezy w klubie. Lekarka nie wie, co się stało, ponieważ pacjentka jest odurzona alkoholem i narkotykami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda zajmuje się kobietą, która flirtowała z mężem przyjaciółki podczas imprezy w klubie. Lekarka nie wie, co się stało, ponieważ pacjentka jest odurzona alkoholem i narkotykami. Kiedy odzyskuje świadomość, przypomina sobie, że zdradziła męża. Chcąc to ukryć, kłamie, że została zgwałcona przez nieznajomego mężczyznę. Jej partner wzywa policję. Doktor Robert Szewczyk zajmuje się 9-letnim chłopcem z silną reakcją alergiczną. Malec jest uczulony na sierść królika, którego dostał od babci. Spotykają się w tajemnicy przed rodzicami, ponieważ są oni skłóceni ze starszą panią. Małżeństwo zabrania synkowi kontaktu z babcią. Nagle stan małego pacjenta pogarsza się.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także