Szpital (737)

Szpital

sezon 7 odc. 737

3.6/10
serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pomocy lekarskiej wymaga wycieńczona głodówkami 18-latka, która marzy o karierze modelki. Okazuje się, że jest w ciąży. Anna Nowicka zajmuje się 50-letnim mężczyzną, który kaszle i pluje krwią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda leczy 18-letnią dziewczynę, która jest wycieńczona głodówkami. Marzy o karierze modelki. Nie zdaje sobie sprawy, że agentka tylko ją wykorzystuje. Wkrótce okazuje się, że pacjentka zaszła w ciążę, ale nie wie, kto jest ojcem dziecka, ponieważ sypiała z klientami agencji modelek. Prosi opiekunkę o pomoc w usunięciu ciąży. Kobieta zostawia ją sama w szpitalu. Jednocześnie doktor Anna Nowicka zajmuje się 50-letnim mężczyzną, który kaszle i pluje krwią. Jest przekonany, że umiera na raka. Pacjent sam wychowywał córkę, teraz nie pozwala jej się usamodzielnić. Dziewczyna ma partnera, ale musi ukrywać to przed ojcem. Kiedy lekarze potwierdzają, że mężczyzna ma nowotwór, zmusza on córkę do zakończenia związku. Chce, żeby się nim zajmowała.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także