×
Szpital (724)

Szpital

sezon 10 odc. 724

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pozbawiony praw rodzicielskich mężczyzna porywa syna ze szkoły. Dochodzi do wypadku, wskutek którego obaj trafiają pod opiekę Gajdy. Matka pacjenta oskarża byłego męża o zażywanie narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

30-letni mężczyzna został pozbawiony praw rodzicielskich. Porywa syna ze szkoły, by uciec z nim za granicę. Dochodzi jednak do wypadku, wskutek którego obaj trafiają pod opiekę doktor Gajdy. Matka małego pacjenta oskarża byłego męża o zażywanie narkotyków, nastawia też dziecko przeciwko niemu. Siostra próbuje jej uświadomić, że krzywdzi swoją pociechę. Tymczasem doktor Robert Szewczyk zajmuje się niemowlęciem z zapaleniem oskrzeli. Matka chorej dziewczynki niedawno wyprowadziła się wraz z mężem od swojego nadopiekuńczego ojca. Wciąż jednak potajemnie przyjmuje od niego pieniądze. Mężczyzna chce doprowadzić do jej rozstania z partnerem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także