×
Szpital (719)

Szpital

sezon 10 odc. 719

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pod opiekę doktora Jarosza trafia kobieta, która bardzo cierpi po stracie męża i nie umie poradzić sobie ze swoimi emocjami. Na zaaranżowanej przez przyjaciółkę randce 65-letnia kobieta mdleje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Wojciecha Jarosza trafia kobieta, która bardzo cierpi po stracie męża i nie umie poradzić sobie ze swoimi emocjami. Sąsiadka pomaga jej umówić się na randkę. Niestety, podczas spotkania 65-letnia kobieta mdleje. By poprawić przyjaciółce nastrój, sąsiadka namawia ją do spożycia narkotyku. Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje 6-letniego chłopca. Pacjent spadł ze schodów. Kiedy doszło do zdarzenia, opiekowała się nim przyrodnia siostra. W tym czasie mama dziecka była na kolacji z jego ojcem, który wyjechał do Anglii zaraz po narodzinach syna. Mężczyzna nie interesuje się malcem. Podczas pobytu w szpitalu próbuje poderwać młodą dziewczynę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także