×
Szpital (716)

Szpital

sezon 10 odc. 716

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Gajda leczy 50-letniego mężczyznę, który zasłabł podczas biegania. Od dwóch miesięcy mieszka z kochanką. Partnerka zmusza go do treningów i diety. Pacjent marzy o powrocie do żony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Do doktora Piotra Wójtowicza trafiają dwaj kilkuletni chłopcy, którzy ulegli wypadkowi, będąc na basenie. Matka jednego z nich dotychczas zabraniała synkowi kontaktów z innymi dziećmi. Malec ma wrodzoną wadę serca, przez co nie chodził do szkoły. Postępowaniu żony sprzeciwia się ojciec 7-letniego pacjenta. Pragnie, by jego podopieczny żył normalnie. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Doktor Dominika Gajda leczy 50-letniego mężczyznę, który zasłabł podczas biegania. Od dwóch miesięcy mieszka z kochanką. Partnerka zmusza go do trenowania i stosowania diety. Mężczyzna marzy o powrocie do żony.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także