Szpital (669)

Szpital

sezon 9 odc. 669

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:20-letnia kobieta urodziła na oddziale synka. Pacjentka od śmierci rodziców mieszka z bratem, który nie wiedział o ciąży ani o tym, że ojcem dziecka jest Kameruńczyk. Zabronił się jej z nim spotykać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

20-letnia kobieta urodziła na oddziale synka. Pacjentka od śmierci rodziców mieszka z bratem, który nie wiedział o ciąży ani o tym, że ojcem dziecka jest Kameruńczyk. Zabronił siostrze się z nim spotykać. Ojciec niemowlaka pojawia się na oddziale, ale pacjentka nie chce go widzieć. Nie może mu wybaczyć porzucenia i postanawia oddać synka do adopcji. Doktor Piotr Wójtowicz pomaga parze, która miała wypadek samochodowy. Dziewczyna musi mieć poważną operację nóg. Tymczasem jej ukochany martwi się tym, czy odpowie za spowodowanie kolizji. Mężczyzna wykorzystuje finansową 23-letnią kobietę. Tak naprawdę jest żonaty. Wkrótce jego małżonka zjawia się na oddziale.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także