Szpital (668)

Szpital

sezon 9 odc. 668

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pacjentem Nowickiej jest 10-letni chłopczyk, który zemdlał na ulicy. Ukrywa on przed wszystkimi uzależnienie swojej mamy od heroiny. Na oddziale ratunkowym przebywa również 27-letni mężczyzna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pacjentem doktor Anny Nowickiej jest 10-letni chłopczyk, który zemdlał na ulicy. Ukrywa on przed wszystkimi uzależnienie swojej mamy od heroiny. Nie chce, by zostali rozdzieleni. Na oddziale ratunkowym przebywa również 27-letni mężczyzna. Pacjent mieszka ze starszą od siebie partnerką i jej córką. Prowadzi bardzo wygodne życie. Tego dnia chciał pocałować nastolatkę, a ona go uderzyła. Dziewczyna nie akceptuje kochanka matki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także