x
Szpital (666)

Szpital

sezon 9 odc. 666

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pod opiekę dr. Szewczyka trafia 26-letni Filip, który pobił się z braćmi dziewczyny. Gdy próbował uciec przed napastnikami, spadł ze schodów. Rodzice przywożą 16-latkę, która uderzyła się w głowę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Roberta Szewczyka trafia 26-letni Filip Batura, który bił się w klubie z braćmi swojej dziewczyny. Gdy próbował uciec przed napastnikami, spadł ze schodów. Pacjent i jego dziewczyna spotykają zaledwie od kilku tygodni, jednak ona już zaproponowała mu ślub. Wówczas chłopak spanikował i zniknął, ponieważ nie czuje się gotowy, by zakładać rodzinę. Rodzice przywożą 16-letnią córkę. Rodzina przyjechała do Krakowa na wycieczkę. Nastolatka oglądała pokaz taneczny, podeszła zbyt blisko do jednego z artystów i została przypadkowo uderzona. Dziewczyna upadła na chodnik, przez co uszkodziła sobie głowę. Pacjentka marzy o nauce w krakowskim liceum, jednak jej ojciec jest temu przeciwny. Nastolatka postanawia skorzystać z okazji i uciec.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także