x
Szpital (663)

Szpital

sezon 9 odc. 663

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na oddział ratunkowy dociera nastolatek z uszkodzonym nadgarstkiem. Matka spełnia wszystkie jego zachcianki. Ojciec pacjenta zaczyna dostrzegać, że zachowanie chłopaka jest skandaliczne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Na oddział ratunkowy dociera nastolatek z uszkodzonym nadgarstkiem. Pacjent wraz z koleżanką kręci, a następnie umieszcza w internecie filmiki, na których udaje wampira. Matka spełnia wszystkie zachcianki jedynaka, ale ojciec zaczyna dostrzegać, że zachowanie chłopaka jest skandaliczne. Pacjentem doktora Roberta Szewczyka jest 33-latek, który zamierzał zdradzić narzeczoną ze swoją asystentką. Kobieta sądzi, że dzięki temu otrzyma awans.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także