x
Szpital (662)

Szpital

sezon 9 odc. 662

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pomocy lekarskie potrzebuje policjant, który został postrzelony w nogę. Ratował przyjaciela, którego zamierzał porwać gang handlarzy narkotykami. Prosi swoją partnerkę, by złożyła fałszywe zeznania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Karetka przywozi do szpitala postrzelonego w nogę 25-letniego policjanta. Ratował on przyjaciela, którego zamierzał porwać gang handlarzy narkotykami. Mężczyzna jest dilerem. Pacjent boi się, że trafi do więzienia. Prosi swoją partnerkę, by złożyła fałszywe zeznania. Dziewczyna waha się - jest w ciąży i nie chce być pociągnięta do odpowiedzialności. Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje nastolatkę, która wstrzyknęła sobie środek powiększający mięśnie. Pacjentka pragnie zostać polską Kim Kardashian, marzy o życiu skandalistki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także