x
Szpital (661)

Szpital

sezon 9 odc. 661

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:16-latka trafia do doktor Gajdy z silnym bólem brzucha. Jej rodzice są po rozwodzie. Matka daje nastolatce dużo swobody. Wkrótce okazuje się, że pacjentka jest w ciąży z jednym z kochanków kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

16-letnia dziewczyna trafia do doktor Dominiki Gajdy z silnym bólem brzucha. Jej rodzice są po rozwodzie, a matka - chcąc zapomnieć o byłym mężu - spotyka się z wieloma mężczyznami. Jednocześnie daje nastolatce dużo swobody. Wkrótce okazuje się, że pacjentka jest w ciąży z jednym z kochanków matki. Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje nastolatka, który ma objawy uczulenia na olej egzorcyzmowany. Specyfik podała mu babcia. Kobieta martwi się o wnuka - chłopak zmienił się, zaczął słuchać muzyki metalowej i inaczej się ubierać. Zrobił to dla dziewczyny, w której się zakochał. Nie przedstawił jej jednak rodzinie, ponieważ widział, że nie zostanie zaakceptowana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także