Szpital (658)

Szpital

sezon 9 odc. 658

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do szpitala trafia dziewczyna, która zażyła dopalacze. Zajmuje się nią dr Morawski. Partner oraz lekarz próbują przekonać matkę dziewczyny, by wysłała ją na odwyk. Nastolatka nią jednak manipuluje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Do szpitala trafia agresywna 17-letnia dziewczyna, która zażyła dopalacze. Zajmuje się nią doktor Michał Morawski. Nowy partner matki pacjentki chce ją przekonać, by wysłała córkę na odwyk. Kobieta zgadza się dopiero, gdy do rozmowy włącza się lekarz. Zmienia jednak zgadnie pod wpływem próśb nastolatki, która nią manipuluje. Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest 23-letni chłopak. Zemdlał, gdy próbował okraść starszą panią metodą "na wnuczka". Do szpitala dociera jego dziewczyna. Jest przerażona tym, co chciał zrobić jej partner. Niespodziewania zjawia się prawdziwy wnuczek kobiety, który również potrzebuje pieniędzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także