x
Szpital (653)

Szpital

sezon 9 odc. 653

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pod opiekę doktor Dominiki Gajdy trafia sześciolatek, który włożył sobie do ucha baterię z zabawki. Pomocy lekarskiej wymaga też 21-letni Patryk, który miał zapaść po zażyciu tabletki gwałtu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pod opiekę doktor Dominiki Gajdy trafia 6-letni chłopczyk, który włożył sobie do ucha baterię z zabawki. Jego mama czuje się znudzona swoim małżeństwem. Jest zakochana w byłym partnerze. Mężczyzna nie wie, że mały pacjent to jego dziecko. Wkrótce prawda wychodzi na jaw. Lekarze przyjmują 21-letniego Patryka Zalewskiego. Miał zapaść po tym, jak zażył tabletkę gwałtu, którą podała mu jego dziewczyna. Chciała, by pacjent zrobił sobie romantyczny tatuaż z jej imieniem. Kiedy Patryk odmówił, postanowiła go odurzyć i zamówić tatuażystę do domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także