Szpital (644)

Szpital

sezon 9 odc. 644

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest weterynarz. Koń uderzył mężczyznę kopytem, łamiąc mu obojczyk. Na oddziale zjawia się właścicielka stadniny, która swata pacjenta ze swoją ciężarną córką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest weterynarz. Koń uderzył mężczyznę kopytem, łamiąc mu obojczyk. Na oddziale zjawia się właścicielka stadniny, która swata pacjenta ze swoją córką. Okazuje się, że zaszła w ciążę, a ojcem dziecka jest stajenny. Gdy ten poznaje prawdę, kończy ich znajomość. Weterynarz postanawia wziąć ślub z dziewczyną. Doktor Michał Morawski przyjmuje cukrzyka. Podczas kłótni syn wbił mu gwóźdź w stopę. Żona pacjenta broni sprawcy wypadku. Ze względu na chorobę męża zaniedbała starszą pocieszę i nie chce powtórzyć błędu. Załamuje się słysząc, że mężowi grozi amputacja.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także