Szpital (643)

Szpital

sezon 9 odc. 643

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Nowicka zajmuje się kobietą, która jest na diecie gorsetowej. Odchudza się, ponieważ przytyła po lekach hormonalnych. Od miesięcy próbuje zajść w ciążę. Ma nadzieję, że dziecko naprawi ich związek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Doktor Anna Nowicka zajmuje się 28-letnią kobietą, która jest na diecie gorsetowej. Odchudza się, ponieważ przytyła nieznacznie po lekach hormonalnych. Od kilku miesięcy próbuje zajść w ciążę. Ma nadzieję, że dziecko naprawi ich związek. W szpitalu zażywa specyfiki na przeczyszczenie i postanawia iść z narzeczonym na imprezę. Karetka przywozi starszego mężczyznę, który potłukł się, gdy spadał z dmuchanego zamku. Odebrał wnuczkę ze szkoły w tajemnicy przed bliskimi. Chciał zrobić jej urodzinową niespodziankę. Córka pacjenta zabrania mu kontaktu z dzieckiem, ponieważ nie potrafi wybaczyć ojcu, że przed laty porzucił rodzinę. Siedmioletnia dziewczynka jest potowa uciec z dziadkiem ze szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także