Szpital (350)

Szpital

sezon 4 odc. 350

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Dziewczyna przywozi do szpitala nieprzytomnego 17-latka. Zajmuje się nim dr Szewczyk. Okazuje się, że chłopak zatruł się alkoholem. Założył się z kuzynem i wstrzyknął sobie dożylnie wódkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Dziewczyna przywozi do szpitala nieprzytomnego kolegę. 17-latek ma rozbitą głowę i jest w ciężkim stanie. Zajmuje się nim dr Robert Szewczyk. Okazuje się, że ranny chłopak zatruł się alkoholem. Założył się z kuzynem o dziewczynę i wstrzyknął sobie dożylnie wódkę. W szpitalu pojawia się matka poszkodowanego. Kobieta obwinia siostrzeńca o stan syna. Pijany chłopak wychodzi z oddziału i odjeżdża samochodem. Niebawem karetka pogotowia przywozi go do szpitala. Na oddział trafia również 8-letni Jaś Pawłowski, który spadł ze schodów i rozbił sobie głowę. Ojczym natychmiast przywiózł go do szpitala. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Okazuje się, że dziecko jest bite przez matkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także