Szpital (354)

Szpital

sezon 4 odc. 354

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pogotowie przywozi Pawła Cygnarowicza i jego ciężarną kochankę Emilię. Para miała wypadek samochodowy. Narzeczona mężczyzny przecięła przewody hamulcowe, bo chciała zabić swoją rywalkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala Pawła Cygnarowicza i jego ciężarną kochankę Emilię Stawską. Para miała wypadek samochodowy. Pacjentów przyjmuje dr Dominika Gajda. Narzeczona mężczyzny przecięła przewody hamulcowe, bo chciała zabić swoją rywalkę. Do szpitala przychodzi Wojciech Langer. Mężczyzna ma opuchnięte oko i bruzdę na szyi, którą ukrywa pod szalikiem. Pacjenta bada dr Eryk Wajman. Syn pacjenta zaskoczył go w sypialni, gdy wraz z żoną bawili się w erotyczną dominację. Przerażona kobieta niechcący przydusiła męża smyczą. Pacjent wstydzi się powiedzieć prawdę. Syn nagrał seksualne igraszki rodziców telefonem. Zaczyna ich szantażować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także