Szpital (639)

Szpital

sezon 9 odc. 639

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pod opiekę doktor Gajdy trafia chłopiec bity przez partnera matki. Mały pacjent chce uciec ze szpitala, ale zatrzymuje go biologiczny ojciec. Na oddział ratunkowy trafiają też dwie biegaczki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pod opiekę doktor Dominiki Gajdy trafia 7-letni chłopczyk, który jest bity przez nowego partnera matki. Chłopiec boi się powiedzieć komuś o tym, co dzieje się w ich domu. Gdy wyznał prawdę mamie, ona mu nie uwierzyła. Zrozpaczony mały pacjent chce uciec ze szpitala, ale zatrzymuje go ojciec. Poznaje sekret synka i atakuje partnera byłej żony. Na oddział ratunkowy trafiają dwie rywalizujące ze sobą biegaczki. Wkrótce okazuje się, że młodsza z nich, która ma na koncie więcej sukcesów, stosuje doping. Zmusza ją do tego brat. Rywalka sportsmenki poznaje prawdę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także