Szpital (637)

Szpital

sezon 9 odc. 637

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Podopiecznym Wójtowicza jest pacjent, który uderzył autem w latarnię. Wypadek zaplanowała jego żona z kochankiem. Na oddział trafia też chłopak z objawami silnej alergii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz leczy pacjenta, który miał wypadek - uderzył samochodem w latarnię. Pogotowie wezwały dzieci mężczyzny. Nie wiedzą one, że wszystko zaplanowała ich matka wraz z kochankiem. Chce pozbyć się męża, ponieważ ogranicza jej wydatki. Wkrótce syn pacjenta zaczyna podejrzewać, że do tego zdarzenia nie doszło przypadkowo. Na oddział ratunkowy trafia chłopak z objawami alergii. Jest uczulony na orzechy. Zjadł danie zawierające alergen, które przygotowała siostrzenica sąsiadki. Kobieta nie wie, że studentce podoba się jej mąż.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także