x
Szpital (613)

Szpital

sezon 9 odc. 613

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:19-letnia fryzjerka poparzyła sobie rękę lokówką. Dziewczyna od lat kocha kolegę z osiedla, jednak niedawno zauroczyła się studentem. Partnerzy pacjentki spotykają się na szpitalnym oddziale.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pacjentką dr. Roberta Szewczyka jest 19-letnia fryzjerka, która poparzyła sobie rękę lokówką. Dziewczyna spotyka się jednocześnie z dwoma chłopakami. Od lat kocha kolegę z osiedla, jednak niedawno zauroczyła się studentem. Partnerzy pacjentki spotykają się na oddziale. Mściwy student próbuje zabić nastolatkę. Tymczasem dr Dominika Gajda zajmuje się 13-latkiem, który chciał się popisać przed kolegami i spowodował wypadek, kierując samochodem ojca. Na oddziale spotyka swoją matkę. Kobieta porzuciła go, gdy miał dwa miesiące.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także