x
Szpital (611)

Szpital

sezon 9 odc. 611

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Grupa nastolatków przedawkowała dopalacze. Jeden z chłopców musi być dializowany, bo ma uszkodzone nerki i wątrobę. Jednocześnie trwają poszukiwania pozostałych uczestników imprezy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Grupa 16-latków przedawkowała dopalacze. Pacjentami zajmują się doktorzy Piotr Wójtowicz i Michał Morawski, a wkrótce dołącza do nich również Wojciech Jarosz. Chłopak, który częstował kolegów narkotykami, trafił do szpitala jako pierwszy po tym, jak wpadł w szał. Badania wykazują, że pacjent musi być dializowany, bo ma uszkodzone nerki i wątrobę. Jednocześnie trwają poszukiwania pozostałych uczestników imprezy, w tym nastolatka, który zażył najwięcej trującej substancji i zniknął.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także