x
Szpital (603)

Szpital

sezon 9 odc. 603

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Nastoletnia wychowanka domu dziecka zjadła karaluchy, żeby wygrać program telewizyjny o szkole przetrwania. W szpitalu jest także jej koleżanka, która marzy o zostaniu celebrytką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pacjentką dr. Piotra Wójtowicza jest wychowanka domu dziecka. 17-latka zjadła karaluchy, bo chce wygrać program telewizyjny o szkole przetrwania. W szpitalu jest także jej koleżanka, która marzy o tym, by zostać celebrytką. Aby zemścić się na wychowawcy z ośrodka, obie oskarżają go o molestowanie i wzywają do szpitala telewizję internetową. Tymczasem dr Wojciech Jarosz przyjmuje pacjenta gabinetu stomatologicznego z ranami twarzy. Dentysta zasłabł podczas borowania zęba i poranił chłopaka. Do szpitala przyjeżdża żona dentysty, która jest kochanką pacjenta jej męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także