Szpital
sezon 5 odc. 583
| Występują: | Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz |
|---|---|
| W skrócie: | Pomocy lekarskiej potrzebuje wychowawca klasy licealnej, który został zepchnięty ze schodów przez uczniów. Ratownicy przywożą na SOR mężczyznę, który przedawkował środki na potencję. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.
W tym odcinku
40-letni wychowawca klasy licealnej został zepchnięty ze schodów przez dwóch uczniów. Partnerka chuligana postanawia powiedzieć dyrektorce szkoły, kto jest sprawcą tego wypadku. By pogrążyć nauczyciela, nastolatkowie decydują się oskarżyć go o molestowanie seksualne. Zamierzają upozorować próbę gwałtu. Tymczasem pogotowie przywozi na SOR 33-letniego mężczyznę, który przedawkował środki na potencję. Od czasu, gdy jego żona związała się z innym, pacjent sypia z różnymi kobietami. Kiedy na oddział przychodzi małżonka mężczyzny, on chce uprawiać seks z obecną kochanką. Zażywa kolejną tabletkę na potencję i traci przytomność.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Maciej Słota
jako dr Piotr Wójtowicz -
Radosław Osmalak
jako dr Eryk Wajman -
Krzysztof Wnuk
jako dr Michał Morawski -
Tomasz Augustynowicz
jako dr Robert Szewczyk -
Sylwia Oksiuta
jako dr Anna Nowicka -
Kaja Sosnowska
jako dr Dominika Gajda -
Elżbieta Wójcik
jako pielęgniarka Elżbieta Sutowska
Zobacz także
- Szpital (285) - serial paradokumentalny - noc czw./pt., 6 na 7 listopada 3:15
- Szpital (286) - serial paradokumentalny - noc czw./pt., 6 na 7 listopada 4:15
- Szpital (668) - serial paradokumentalny - noc czw./pt., 6 na 7 listopada 5:00
- Szpital (307) - serial paradokumentalny - dziś, 7 listopada 8:15 i 3 późniejsze emisje
- Szpital (310) - serial paradokumentalny - dziś, 7 listopada 9:15 i 4 późniejsze emisje
- Szpital (305) - serial paradokumentalny - dziś, 7 listopada 14:45 i 2 późniejsze emisje
- Szpital (306) - serial paradokumentalny - dziś, 7 listopada 15:45 i 3 późniejsze emisje
- Szpital (287) - serial paradokumentalny - noc pt./sob., 7 na 8 listopada 3:15
- Szpital (288) - serial paradokumentalny - noc pt./sob., 7 na 8 listopada 4:15
- Szpital (669) - serial paradokumentalny - noc pt./sob., 7 na 8 listopada 5:00
