Szpital (561)

Szpital

sezon 8 odc. 561

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Dr Morawski zajmuje się niemowlęciem, które zostało przyduszone. Okazuje się, że dziecku chciała wyrządzić krzywdę niania. Pomocy lekarskiej potrzebuje też nastolatek z zachłystowym zapaleniem płuc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski zajmuje się kilkumiesięcznym niemowlakiem, który trafił na oddział z powodu przyduszenia. Lekarz wykonuje potrzebne badania. Nie wie, że dziecku chciała wyrządzić krzywdę 20-letnia niania. Dziewczyna jest zakochana w jego ojcu. W szpitalu postanawia zabić dziecko mężczyzny. Tymczasem na SOR trafia 16-letni chłopak, którego wychowuje starsza siostra. Nastolatek ukradł żaglówkę i wypłynął nią na zalew. Chciał się popisać przed koleżanką. Jednak został uderzony bomem, przez co wpadł do wody. W rezultacie ma zachłystowe zapalenie płuc. Na oddziale pacjent zaczyna sprawiać problemy. Kradnie karetkę i powoduje wypadek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także