Szpital (500)

Szpital

sezon 4 odc. 500

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Agata przychodzi do szpitala, by zobaczyć syna, który z powodu zapalenia płuc przebywa na obserwacji. Dziewczyna jest na przepustce z więzienia, gdzie odbywa karę za pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

25-letnia Agata Malczuk przychodzi do szpitala, żeby zobaczyć swojego syna, który z powodu zapalenia płuc przebywa na obserwacji. Dziewczyna jest na trzydziestogodzinnej przepustce z więzienia, gdzie odbywa karę za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Tego dnia po raz pierwszy od sześciu lat widzi swoje dziecko. Babcia chłopca nie chce, by poznał on prawdę o swojej matce. Tymczasem więźniarka również zostaje pacjentką szpitala. Zajmuje się nią doktor Dominika Gajda. 19-letnia Marysia Strama przyprowadza do szpitala swoją mamę - 40-letnią Renatę. Dziewczynie z trudem udało się dobudzić kobietę, która nadal jest półprzytomna. Pacjentką zajmować się będzie doktor Michał Morawski.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także