Szpital (499)

Szpital

sezon 4 odc. 499

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do szpitala przychodzi 14-letnia Kaja Pietraszak. Dziewczyna wymiotuje i jest osłabiona. Znajomi nastolatki podejrzewają, że koleżanka struła się nieświeżą pizzą i alkoholem na urodzinach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala przychodzi 14-letnia Kaja Pietraszak. Dziewczyna wymiotuje i jest osłabiona. Znajomi nastolatki podejrzewają, że koleżanka struła się nieświeżą pizzą i alkoholem na organizowanych dzień wcześniej urodzinach. Dziewczyną zajmować się będzie doktor Dominika Gajda. Na oddział trafia również 50-letnia ofiara wypadku, Tamara Andrusiak. Samochód prowadziła córka kobiety, którą pogotowie wiezie do szpitala drugą karetką. Pacjentkę przyjmuje doktor Piotr Wójtowicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także