Szpital (497)

Szpital

sezon 4 odc. 497

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:30-latek miał poważny wypadek samochodowy. Okazuje się, że mężczyzna jest ofiarą mobbingu, ale boi się utraty pracy, bo wraz z żoną spłaca kredyt. W dodatku kobieta sądzi, że mąż zdradza ją z szefową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

30-latek miał poważny wypadek samochodowy, kiedy wiózł swoją szefową. Okazuje się, że mężczyzna od lat jest ofiarą mobbingu, bardzo jednak boi się utraty pracy, gdyż wraz z żoną spłaca kredyt. W dodatku kobieta sądzi, że mąż zdradza ją z szefową. Karetka przywozi na oddział także 22-latka, który nagle stracił przytomność. Pogotowie wezwała starsza pani, w której mieszkaniu doszło do wypadku. Okazuje się, że chłopak próbował ją okraść metodą ,,na wnuczka".

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także