Szpital (453)

Szpital

sezon 4 odc. 453

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Nowicka zajmuje się 4-miesięcznym chłopczykiem. Matka od kilku godzin nie może go dobudzić. Okazuje się, że karmiła ona syna mlekiem kupionym od kobiety zażywającej silne leki psychoaktywne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Anna Nowicka zajmuje się 4-miesięcznym chłopczykiem. Matka od kilku godzin nie może go dobudzić. Dziecko jest senne i apatyczne. Dziewczyna okłamuje lekarkę, że karmi synka piersią, ale w rzeczywistości kupuje mleko od kobiety, którą poznała przez internet. Młoda matka nie wie, że kobieta bierze silne leki psychoaktywne. Do doktora Michała Morawskiego trafia wdowiec, 50-letni Witold. Mężczyzna zasłabł w trakcie pierwszej randki z 26-letnią kobietą. Pacjent miał reakcję alergiczną na klei, którym przykleił sobie tupecik. Nie chciał, żeby młoda i atrakcyjna dziewczyna, poznała jego prawdziwy wiek. Tymczasem zakochuje się w niej syn Witolda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także