Szpital (439)

Szpital

sezon 4 odc. 439

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Szef nocnego klubu przywozi do szpitala swoją partnerkę, 22- letnią Joannę. Dziewczyna tańczy na rurze. Podczas występu zsunęła się i uderzyła twarzą w podłogę. Pacjentkę przyjmuje doktor Nowicka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Szef nocnego klubu przywozi do szpitala swoją partnerkę, 22-letnią Joannę. Dziewczyna tańczy na rurze. Podczas występu, gdy wisiała głową w dół, zsunęła się i uderzyła twarzą w podłogę. Pacjentkę przyjmuje doktor Anna Nowicka. Do szpitala dociera rywalka dziewczyny, która doprowadziła do wypadku, smarując rurę oliwą. Doktor Michał Morawski zajmuje się 45-letnim Mariuszem. Mężczyzna od kilku dni ma duszności, a rano zaczął pluć krwią. Pacjent sądzi, że umiera, więc chce wyznać swemu synowi, że nie jest jego biologicznym ojcem. Podczas szczerzej rozmowy chłopak przyznaje z kolei, iż jest gejem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także