Szpital (436)

Szpital

sezon 4 odc. 436

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:40-letni pacjent doktora Wójtowicza właśnie wybudził się ze śpiączki. Do szpitala przyjeżdża jego żona, która po tragicznym wypadku męża postanowiła ułożyć sobie życie z przyjacielem mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

40-letni pacjent doktora Piotra Wójtowicza właśnie wybudził się ze śpiączki i ma bardzo silne bóle w klatce piersiowej. Do szpitala przyjeżdża jego żona, która po tragicznym wypadku męża postanowiła ułożyć sobie życie z przyjacielem mężczyzny. Do szpitala trafia 8-letnia Maja. Dziewczynka od kilku dni źle się czuje, boli ją brzuch i gorączkuje. Matka pacjentki nie wie, że za stan dziecka odpowiada ojciec.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także